Saturday, June 2, 2012

My Diary

Ahojte, sorry, že vůbec nepřidávám články poslední dobou. Měla bych se blogu více věnovat, ale mám moc práce a navíc jsem se hrozně začetla do té knihy Brisingr (3. díl Eragona), a pak mě čeká bohužel už jen Inheritance. Škoda, že další díl už nebude, teda na 95%, protože na obálce Inheritance zevnitř je napsáno: Eragonem to začalo..........a Inheritancí to končí :'( :'( :'(. NE!! Ach jo. Už mám doma i toho průvodce po Alagaësii(země, ve které doposud žije Eragon a ve které se příběh z většiny odehrává. 
A tak se omlouvám všem affs....Doufám, že se to zlepší. Ale tak zase blog není vše, realita je důležitější, ale baví mě :D takže s ním rozhodně neskončím a ani o tom nepřemýšlím.


Tak ahoj, Megan ;)
__________________________________________________________________
Hi, sorry that I wasn´t there  last days, but I hadn´t time. I have to more care about blog, but I have lot of work and I really get in-love to the book Brisingr (3. part of Eragon) and than waiting for me unfortunately just Inheritance. Last part. Damage, that another part will not be for 95%, because in Inheritance, there is : By Eragon it started.........by Inheritance it ended :'( :'( :'(. NO!! Oh no. I have already at home alsow the book Guide throught the Alagaësia(country when Eragon live by now and where most of story happen)
Sorry for all affs........I hope it will be beter, but the real life is more inportant than virtually :D But I like my blog andI will not stop with it.


Bye, Megan ;)

No comments:

Post a Comment